БЕЛЯНЕВИЧ Вадим Едуардович

Адвокат, кандидат юридичних наук


Cудова реформа, і внесення змін до Конституції України як її складова, покликані розробити інструментарій та створити передумови для наближення українського суду до європейських стандартів правосуддя, забезпечення права кожного на справедливий суд


Беляневич Вадим Едуардович, старший радник ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Дата народження: 30/04/1959

Освіта і науковий ступінь: Кандидат юридичних наук (2001), Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського (тепер – Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого») (1989), Київський автодорожній інститут, економічний факультет (1981)

Кар’єра і наукова діяльність:

З 1989 року практикує як юрист, а з 1994 року і як адвокат, працюючи в різних адвокатських фірмах. Приєднався до ЮФ  «Василь Кісіль і Партнери» в 2006 році.

Спеціалізується в судовому процесі в галузі цивільного, господарського та адміністративного права, є фахівцем із питань приватизації державного майна.

Автор та упорядник декількох наукових, довідкових та науково-практичних видань у галузі господарського процесуального права, в тому числі, монографії «Арбітражне судочинство: визнання недійсними актів державних та інших органів» (2001), довідкових видань «Господарський процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами» (2002, 2011), «Господарський процесуальний кодекс України. Науково-практичний коментар» (2006, 2008, 2011, 2014), кількох десятків статей з питань судового права, адміністративного процесуального та господарського процесуального права.

Як експерт з питань права брав участь у розгляді спорів у міжнародному суді.

Член Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України. Неодноразово брав участь в розробці проектів законодавчих актів, постанов Пленуму Верховного Суду України, постанов Пленуму та роз’яснень Вищого господарського суду України з різних питань правозастосування.

Член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.

Член Ради з питань судової реформи при Президенті України.

Член Конституційної Комісії при Президенті України.  

Участь у професійних організаціях

Член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA), Асоціації правників України

БЕЛЯНЕВИЧ Вадим Едуардович