БАТАНОВ Олександр Васильович

Від вільної людини – до вільної громади, від вільної громади – до міцної держави

Старший науковий співробітник відділу конституційного права та місцевого самоврядування Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор


БАТАНОВ Олександр Васильович – доктор юридичних наук, професор, старший науковий співробітник відділу конституційного права і місцевого самоврядування Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України.

Народився 1 травня 1974 р. у с. Холмське Арцизького району Одеської області. У 1997 р. закінчив Юридичний інститут Одеського державного університету ім. І. І. Мечникова.

З 1998 р. – в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України: аспірант, молодший науковий співробітник (з 2001 р.), науковий співробітник (з 2003 р.), старший науковий співробітник (з 2006 р.).

У 2001 р. захистив кандидатську (тема «Функції територіальних громад як суб’єктів місцевого самоврядування в Україні»), а у 2011 р. – докторську дисертацію (тема «Муніципальна влада в Україні: конституційно-правові проблеми організації та функціонування»).

БАТАНОВ Олександр Васильович