Щодо захисту на конституційному рівні невід’ємного права людини на життя

До Конституційної Комісії надходять звернення з пропозиціями щодо захисту на конституційному рівні невід’ємного права людини на життя від зачаття до природної смерті, приведення усіх нормативно-правових актів у відповідність із запропонованою редакцією змін та ухвалення спеціального закону з порушеного питання. 

У зв’язку з тим, що відповідні пропозиції стосуються прав людини, вони скеровуються членам робочої групи Конституційної Комісії з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина для опрацювання та вирішення питання можливості їх урахування. 

З огляду на те, що порушена тематика викликає жваву дискусію у суспільстві, запропоновані зміни до Основного Закону України обговорюватимуться на засіданні Конституційної Комісії. 

Водночас зауважуємо, що серед наданих пропозицій є такі, що потребують внесення змін до Розділу І «Загальні засади» Конституції України. Однак відповідні зміни вносяться в особливому порядку, визначеному статтею 156 розділу XIII «Внесення змін до Конституції України» Основного Закону України.

30 грудня 2015
Прес-служба Конституційної Комісії
Теги: Права людини , Конституція

Залишити коментар

 

Авторизуйтесь щоб надіслати коментар

Коментарі