Пропозиції

РОЗДІЛ I. Загальні засади

Стаття 1

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Пропозиції

 

Розмістити пропозицію на сайті можуть лише авторизовані користувачі. Також пропозицію можна надіслати на e-mail constitutionua@gmail.com

Степан Кузьмич

В Конституції України не визначена фундаментальна основа суспільного розвитку- справедливість у суспільних відносинах. Якщо справедливість не є головним суспільним пріоритетом, то влада вільна від необхідності дбати про неї, загал дезорієнтований щодо напрямку духовного, морального і соціально- економічного поступу. Політичні сили формує і веде до влади не ідеологія справеливих суспільних взаємин, а облудна псевдопатріотична демагогія. Позбавлена головного критерію істини у суспільних стосунках спільнота приречена на спустошення і занепад.

Тому пролпоную доповнити ст.1. Розділу 1. Загальних Засад Конституції України словами: "... держава, яка забезпечує справедливість у суспільних відносинах."

Valery Kuzmith

Україна є суверенна і незалежна, демократична, правова держава, яка забезпечує справедливість суспільних відносин.

Віктор Войтюк

Основний закон один для всіх, його порушння тягне за собою кримінальну відповідальність.

Віктор Войтюк

Основний закон один для всіх, його порушння тягне за собою кримінальну відповідальність.

Taras Vasiliev

Пропоную статтю 1 викласти у такій редакції.

Україна є суверенною і незалежною, демократичною і правовою державою з ринковою економікою, у якій цінність людини є найвищою. Державна незалежність стверджується на економічній свободі від державних та корпоративних боргів. Верхня межа сукупного зовнішнього боргу не повинна перевищувати місячної (наприклад) зарплатні (або прибутку) усього працюючого населення України

Анатолий Гонтар

Общественно-политический строй, установленный в Украине с 1991г не прописан в Конституции Украины. Дикий, воровской капитализм псевдорыночных отношений со спекулятивно-олигархическими методами полностью разрушил экономику страны, привел народ к нищете и деградации, ставит вопрос о самом существовании государства на карте Земли. Народ Украины на референдуме 1991г не голосовал за такое развитие экономики и государства. Поэтому мы настоятельно просим Конституционную комиссию срочно провести всеукраинский референдум по политическому и экономическому развитию страны. Так дальше жить нельзя! Поэтому мы не просим, а требуем!