Пропозиції

РОЗДІЛ II. Права, свободи та обов'язки людини і громадянина

Стаття 31

Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Винятки можуть бути встановлені лише судом у випадках, передбачених законом, з метою запобігти злочинові чи з'ясувати істину під час розслідування кримінальної справи, якщо іншими способами одержати інформацію неможливо.

Пропозиції

 

Розмістити пропозицію на сайті можуть лише авторизовані користувачі. Також пропозицію можна надіслати на e-mail constitutionua@gmail.com

Michael Nedolyak

Ще 9 червня, в моєму навчальному закладі, проводились обговорення ІІ розділу проекту нової Конституції. Я запропонував створити нову статтю. Мене голова цієї комісії сказав, щоб я все сформулював, і надіслав матеріал їм. Так як email який був написаний на дошці, виявився не дійсний, що дуже мене засмутило, я змушений написати сюди.

Я пропоную нову статтю до ІІ розділу, і повністю переписати запропоновану статтю 31. Дана форма введення тексту, не дозволяє мені подати інформацію так, як цього б хотілося, тому я щиро прошу Вас, відповісти на моє повідомлення на мою пошту elneoor@gmail.com

надіславши мені робочий email Конституційної Комісії. Я надішлю Вам усю аргументацію необхідності такої статті.Стаття (номер). Права та свободи людини в цифрову епоху

1. Кожна людина має право на доступ до мережі Інтернет. Обмеження щодо такого доступу можуть застосовуватись до особи виключно за рішенням суду у випадку порушення закону.

2. Анонімне користування Інтернетом і використання шифрування особистих даних і засобів комунікації є частиною прав людини.

3. Кожна людина має право на обмеження використання незаконно отриманої про неї інформації. Кожна людина має право знати(мати відомості) про зібрану про неї інформацію.

4. Уся незаконно отримана інформація обмежується в доступі, і може бути використана уповноваженими на те державними органами тільки за рішенням суду.

5. Кожна людина має право брати участь у голосуванні через мережу Інтернет за допомогою технічних засобів якими володіє особисто, або наданих державою для цих цілей.

Мене звуть Недоляк Михайло, студент 2 курсу Юридичного Інституту при ПНУ ім. Василя Стефаника.

Дякую за увагу