Пропозиції

РОЗДІЛ II. Права, свободи та обов'язки людини і громадянина

Стаття 53

Кожен має право на освіту.

Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам.

Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.

Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.

Пропозиції

 

Розмістити пропозицію на сайті можуть лише авторизовані користувачі. Також пропозицію можна надіслати на e-mail constitutionua@gmail.com

Rostyslav Paranko

Викласти ч. 3-4 статті, що стосується права на освіту, в такій редакції:"Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти в навчальних закладах усіх форм власності; доступність і безоплатність професійно-технічної, вищої освіти - в навчальних закладах усіх форм власності в порядку і обсязі, визначеному законом; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання; надання державних стипендій та пільг учням і студентам."ч. 4 вилучити.