Пропозиції

РОЗДІЛ IV. Верховна Рада України

Стаття 76

Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п'ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Народним депутатом України може бути обрано громадянина України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.

Не може бути обраним до Верховної Ради України громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена і не знята у встановленому законом порядку.

Повноваження народних депутатів України визначаються Конституцією та законами України.

Строк повноважень Верховної Ради України становить п'ять років.

 

Пропозиції

 

Розмістити пропозицію на сайті можуть лише авторизовані користувачі. Також пропозицію можна надіслати на e-mail constitutionua@gmail.com

Николай Шкарупета

склад верховної ради не повиннен бути більше ніж 41 людина а спикером повиннен бути людина яка може вести де засіданьня і тільки, а також у депутата мае бути один помичник це секретарь.

Николай Шкарупета

в раду може бути вибранна людина з вченою ступінню філософ економіс та юрист, та який не належит ні до якого обєднаньня.